Vip объявления

Агрономич

Нажмите на изображение для увиличения
Описание:
Компанія "Агрономич" займається продажем засобів захисту рослин, посівного матеріалу, основних мінеральних добрив та мікродобрив по всій території України. Спеціалісти інтернет-магазину за весь час роботи у сфері аграрного бізнесу та дистрибуції здобули безцінний досвід обслуговування клієнтів на найвищому рівні і отримали заслужений авторитет завдяки своєму професіоналізму та порядності.
Своїм головним завданням колектив ТОВ «Агрономич» важає створення добре налагодженої системи поставок необхідної продукції товаровиробникам, регіонального покриття, та системи якісного обслуговування клієнтів.
Діяльність компанії Агрономич спрямована на комплексне вирішення проблем сільськогосподарського виробництва.
Основні принципи та пріоритети в ведені бізнесу - це відкритість, чесність, клієнто-орієнтованість та гарантія у виконанні своїх зобов'язань.
Своєчасні поставки, у тому числі дефіцитної продукції, забезпечується добре налагодженими відносинами з постачальниками та сучасною системою транспортної логістики по Україні. Ми налагодили роботу з компаніями перевізниками, маємо власну логістику та добре організовану роботу з національними логістичними компаніями (Нова Почта, Делівері, Ін-Тайм, тощо).
Категория Сельское хозяйство / Удобрения, ядохимикаты
РегионКировоградская обл.
Город/населенный пунктКировоград
Сайт https://agronomych.com/
Телефон показать телефон
Адрес ул. Генерала Родимцева, 102
График работы 9-18
Дата размещения29.08.2019
Количество просмотров28
Выберите действие:
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем