Vip объявления
Категория каталога: Услуги / Полиграфия, издательство

Azbooka

Описание:
Інтернет-магазин шкільних підручників Азбука
Ми пропонуємо купити шкільні підручники та зошити з друкованою основою від найкращих видань України за найбільш привабливим цінам.
Всі підручники, які є у нас в продажу в повному асортименті і мають спеціальну відмітку "Рекомендовано МОНУ", вони повністю відповідають європейським стандартам освіти.
Зробити покупку у нас набагато зручніше і дешевше ніж у звичайному магазині чи на ринку, адже на сьогодні світ інтернет-технологій дозволяє здійснювати будь-яку покупку не віходячи із дому.
А куплений у нас товар Вам доставлять за декілька днів в любий куточок країни.

У нас шкільні підручники та робочі зошити від найкращих видань!
Ми співпрацюємо тільки з провідними видавництвами ("Генеза", "Освіта", "Алатон"), які забезпечують нас найкращими підручниками та зошитами.
Ми на сто відсотків впевнені в якості літератури, яку пропонуємо, ажде кожен підручник для всіх класів має спеціальну рекомендаційну відмітку Міністерства освіти і науки України.
Тому ми забезпечуємо школярів лише актуальною і найкращою літературою. Всі зміни, які були проведені в навчальній програмі і видавництві ми врахували і обов'язково влючили в асортимент підручники за новою програмою, збірники ЗНО 2018, ДПА та робочі зошити які мають покращений зовнішній вигляд, гарну обладинку, ілюстрації, покращену структуру та краще наповнення.
Категория Услуги / Полиграфия, издательство
РегионКиевская обл.
Город/населенный пунктКиев
Сайт https://azbooka.ooo/
Телефон показать телефон
Адрес г.Киев, ул. Гоголевская, 37
График работы Пн-Пт: 8:00 - 20:00 Сб-Вс: 9:00 - 20:00
Дата размещения19.04.2019
Количество просмотров11
Выберите действие:
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем