Vip объявления
Категория каталога: Услуги / Консалтинг, маркетинг

BFM Group Ukraine

Нажмите на изображение для увиличения
Описание:
BFM Group Ukraine – бренд, що поєднує команду незалежних фрілансерів - фахівців з багаторічним практичним досвідом управлінської, виробничої, інвестиційної, маркетингової та фінансової діяльності.

Наша перевага - репутація та напрацьовані компетенції. Недарма BFM Group входить до ТОП провідних консалтингових компаній України, а розроблені нами методики та стандарти підготовки інвестиційної документації визнані універсальними.

Ми не є теоретиками. Все, що робимо, засноване на власному практичному досвіді, а також аналізі помилок та оцінці досягнень наших колег.

Основні напрямки діяльності BFM Group Ukraine:


Бізнес планування та інвестиційний консалтинг

Професійна розробка бізнес-планів у різних галузях промисловості, інвестиційних меморандумів, техніко-економічних обґрунтувань, складання концепцій підприємств, що підлягають приватизації, ситуативні фінансові моделі розвитку бізнесу. Відповідність усім міжнародним стандартам бізнес планування. Оптимізація схеми фінансування проектів, розробка рекомендацій з їхньої реалізації. Захист розроблювальних проектів у банках і інвестиційних фондах.


Проектний консалтинг та організація контролю над реалізацією проектів

Функції радника на усіх етапах реалізації інвестиційних проектів в індустріальних галузях промисловості. Створення тимчасових проектних груп на стороні Інвестора та повна взаємодія у виборі тих чи інших рішень щодо організації проекту.


Оцінка інвестиційної привабливості підприємств та підвищення вартості бізнесу


Всебічний аналіз підприємств і бізнес-проектів (готовий бізнес, виробництво, сфера послуг, промислова нерухомість). Незалежна оцінка бізнесу. Використання різних методик та підходів (коефіцієнтний аналіз, факторна оцінка, статистичний, фінансовий, порівняльний аналіз, аналіз чутливості до різних факторів, метод експертних оцінок, дисконтовані моделі).
Проведення подібних робіт і підготовка на їх основі інвестиційної документації, як правило, істотно
Категория Услуги / Консалтинг, маркетинг
РегионКиевская обл.
Город/населенный пунктКиев
Сайт www.bfm-ua.com
Телефон показать телефон
Адрес г. Киев, ул. Саксаганского,31
Дата размещения17.05.2019
Количество просмотров20
Выберите действие:
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем