Vip объявления
Категория каталога: Услуги / Прочие услуги

СТО Дакар-Сервіс в Хмельницкькому

Нажмите на изображение для увиличения
Описание:
У кожного власника автомобіля рано чи пізно постає питання вибору надійного сервісу для обслуговування свого залізного коня. Це може бути звичайне планове ТО із заміною технічних рідин або ж усунення якоїсь несправності. У будь-якому випадку автомобіль варто довіряти професіоналам, які забезпечують високу якість виконуваних робіт. Одним з головних критеріїв вибору СТО є асортимент послуг, що надаються. Адже набагато зручніше поєднувати на одному сервісі відразу кілька процедур як, наприклад, планове ТО і шиномонтаж або кузовний ремонт і фарбувальні роботи.СТО Дакар-Сервіс в Хмельницьку надає наступні послуги:
- ремонт ходової
- ремонт і обслуговування гальмівної системи
- послуги автоелектрика
- комп'ютерну діагностику
- ремонт двигунів будь-якої складності
- зварювальні роботи
- кузовний ремонт
- фарбувальні роботиРемонт автомобиля на СТО Дакар-Сервіс в Хмельницьку
СТО Дакар-Сервіс надає всі перераховані вище послуги в Хмельницьку вже далеко не перший рік. Завдяки цьому ми маємо великий досвід роботи з різними марками і моделями автомобілів. Наш сервіс має в своєму розпорядженні всі необхідні діагностичні прилади, пристрої та стенди для ремонту від відомих світових виробників. При обслуговуванні автомобіля наші майстри строго дотримуються всіх технологій ремонтних і профілактичних робіт. Варто зазначити що все це не позначається на швидкості виконання всіх ремонтних робіт, не примушуючи Вас подовгу чекати свій автомобіль.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги, ціни або ж просто проконсультуватися в цікавому Вам питанні стосовно Вашого авто, Ви можете зв'язатися з нами зателефонувавши за номером телефону або написавши на email, які вказані на нашому сайті.
Категория Услуги / Прочие услуги
РегионХмельницкая обл.
Город/населенный пунктХмельницкий
Сайт https://dakar-servis.com.ua/
Телефон показать телефон
Адрес Кам'янецька вулиця, 184, Хмельницький, Хмельницька область, 29000
Дата размещения06.07.2021
Количество просмотров2
Выберите действие:
Еще объекты из данной категории
Предыдущие объекты Следующие объекты
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем