Vip объявления

Stellox

Нажмите на изображение для увиличения
Описание:
Stellox – бренд, під яким продаються автозапчастини для легкових і комерційних транспортних засобів (вантажних, автобусів, сільськогосподарської та спецтехніки). Надзвичайно широкий асортимент - понад 40 тис. позицій запчастин в 500 товарних підгрупах - забезпечує великі можливості як для бізнесу (весь асортимент на полицю - від одного бренду), так і для кінцевого користувача (висока якість за доступну ціну на всі необхідні запчастини). В Україну потрапляє оптимальний асортимент продукції. Покриття – моделі автомобілів німецьких, французьких, італійських і японських марок.
Запчастини Stellox виробляються в 12-ти країнах світу на 3-х континентах на тих же OEM і OES виробництвах, що виготовляють деталі на конвеєри виробників автомобілів (ОЕМ - виробництво оригінальних частин для збирання автомобілів на конвеєрі, ОЕС -постачання оригінальних запасних частин для гарантійного обслуговування авто у фірмовій дилерській мережі). Це кращі виробничі майданчики з сучасним виробничим обладнанням і новітніми технологіями, сертифіковані за виробничими стандартами ISO 9001, TS/ISO 16949 та екологічним стандартом ISO 14001. Сертифікати ISO підтверджені незалежними організаціями з сертифікації: TUV (Німеччина), BVQI (Швейцарія), SGS (Великобританія), DNV (Норвегія), DQS (Німеччина). Мають європейську гомологацію (відповідають покращеним стандартам) ECE R90 і ECER37.
Stellox є сертифікованим постачальником даних в найпопулярніший в Європі електронний каталог TecDoc (TecAlliance GmbH, Німеччина). Ви зможете знайти в ньому кроси на всі продукти, фотографії і технічні дані.
Легка та зручна гарантія на деталі Stellox за умови підтвердження установки на СТО. Гарантійний термін – 12 місяців на запчастини для легкових і 6 місяців - для комерційних автомобілів, що є великим строком у порівнянні з іншими брендами цього цінового сегменту і вказує на впевненість виробника у якості продукції.
Офіційний сайт Stellox в Україні: stellox.in.ua.
Категория Авиа, авто, ж/д, море техника / Легковые запчасти
РегионКиевская обл.
Город/населенный пунктКиев
Сайт https://stellox.in.ua/
Телефон показать телефон
Адрес ул. Новоконстантиновская, 18
Дата размещения22.07.2019
Количество просмотров41
Выберите действие:
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем