Vip объявления

ТОВ "Будкомплекс-Еко"

Нажмите на изображение для увиличения
Описание:
ТОВ «Будкомплекс-Еко» має досвід проведення будівельних робіт на інженерних мережах, а також робіт з обслуговування мереж для забезпечення вимог екології більше 10-ти років. Весь цей час ми надаємо своїм клієнтам необхідний документарний супровід (підтримуються: будівельна ліцензія, дозвіл на проведення особливо небезпечних робіт, договори з організаціями, що мають дозволи на переробку рідких побутових відходів, жирів і т.д.).
ТОВ «Будкомплекс-Еко» пропонує послуги з оформлення договорів водоспоживання та водовідведення з ПАТ «АК «Київводоканал», формування пакету документів та оформлення Паспорта водного господарства для надання в УЕН ПАТ «АК «Київводоканал», формування пакету документів, отримання і виконання технічних умов для поключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж, оптимізації технічних умов, оформлення лімітів на водоспоживання, оформлення нормативного розрахунку на водоспоживання та водовідведення.
ТОВ «Будкомплекс-Еко» також пропонує послуги з проектування, будівництва та реконструкції магістральних мереж водопроводу, каналізації, зливової каналізації, систем опалення в м. Києві та Київській області. Також ТОВ «Будкомплекс-Еко» пропонує послуги зі стикового та терморезисторного зварювання ПЕ-труб від Ду=110 мм до Ду=630 мм, хімічного захисту каналізаційних колодязів.
Працюємо зварювальним апаратом FISHER, маємо в штаті зварювальника 4-го розряду з допуском до роботи на газових аваріях.
ТОВ «Будкомплекс-Еко» має досвід в монтажі обладнання з водопідготовки, проектування, будівництва й обслуговування очисних споруд, жировловлювачів, установки різної запірної арматури на магістральних водопровідних і каналізаційних мережах до Ø 600 мм включно, прочищення каналізаційних мереж за допомогою гідромашини з наданням відповідного пакета документів для подачі в УЕН ПАТ «АК «Київводоканал».
ТОВ «Будкомплекс-Еко» також має досвід з оформлення дозволів, ліцензій, сертифікатів, рішень, лімітів, квот, погоджень...
Категория Строительные компании / Ремонтно строительные компании
РегионКиевская обл.
Город/населенный пунктКиев
Сайт http://www.vodokanal-info.com.ua
Телефон показать телефон
Адрес вулиця Бориса Грінченка, 1, оф.33, м. Київ, Україна
График работы 10:00-17:00
Дата размещения15.10.2017
Количество просмотров157
Выберите действие:
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем