Vip объявления
Категория каталога: Сельское хозяйство / Животные

ТОВ “Молоко Вітчизни”

Нажмите на изображение для увиличения
Описание:
ТОВ «Молоко вітчизни» – сучасний український виробник молока екстра-якості з великими потужностями. До складу компанії входять три молочні ферми в Сумській області. Кожна ферма має обладнання відомих світових виробників та дотримується європейських стандартів виробництва. В компанії створені умови для утримання близько 2500 голів корів молочної голштинської породи, які мають середню молочну продуктивність до 32 кг на добу. Ми пропонуємо молоко «Екстра» ґатунку, з високими показниками білку та жиру, загальним обсягом до 62 тонн на день.

Спеціальний раціон, що включає в себе більше 20 інгредієнтів та постійний ветеринарний контроль забезпечують здоров’я нашим тваринам. Наші ветеринарно – санітарні норми повністю відповідають вимогам Міжнародного епізоотичного бюро. Якість молока, що виготовляє кожна наша молочна ферма повністю відповідає вимогам ДСТУ 3662-2018. Після візиту технічної комісії Королівства Саудівської Аравії на нашу базу Міністерство екології КСА знято заборону на імпорт з України живої великої рогатої худоби.

Також ми пропонуємо органічні добрива під власною торговою маркою Organic Compost – до 20 000 тонн на рік, що отримуються шляхом переробки побічних продуктів життєдіяльності тварин.
Категория Сельское хозяйство / Животные
РегионСумская обл.
Город/населенный пунктКонотоп
Сайт https://www.molokovitchyzny.com/
Телефон показать телефон
Адрес Вул. Успенсько-Троїцька, 39, Конотоп, Сумська обл., 41600
График работы ПН-ПТ 9:00-18:00
Дата размещения14.04.2020
Количество просмотров15
Выберите действие:
Еще объекты из данной категории
Предыдущие объекты Следующие объекты
  • нет
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем