Vip объявления

ТОВ Нова Ферма

Нажмите на изображение для увиличения
Описание:
ТОВ «Нова Ферма» є офіційним сертифікованим дилером компанії «DeLaval» в Житомирській, Рівненській та Київській областях.
Ми надаємо послуги з проектування, постачання, монтажу та обслуговування високоякісного доїльного обладнання компанії "ДеЛавaль": від доїльних залів, молокопроводів, вакуумних насосів, кормозмішувачів, до індивідуальних компактних доїльних установок для маленьких приватних фермерських господарств.
Проводимо реконструкція і модернізацію старих молокопроводів, що дозволяє підвищити продуктивність виробництва зі значною економією вкладених в модернізацію засобів.
Так само надаємо величезний вибір запчастин, аксесуарів та витратних матеріалів: фільтри для молокопроводів, серветки, соскову гуму, молочні шланги, пульсатори, доїльні апарати, підвісні частини, аксесуари, обладнання та засоби для гігієни виме'я та комфорту корів, доїльних залів, вентиляції.
Аксесуари для годівлі та випоювання телят, поїлки, інструменти /щипці, ножі, ножиці, диски/ для догляду за копитами тварин, та безліч інших корисних речей, з якими ви можете детально ознайомитися в нашому інтернет-магазині, який працює на майданчику нашого сайту.
Проводимо реконструкцію та модернізацію старих молокопроводів, що дозволяє підвищити продуктивність виробництва зі значною економією вкладених в модернізацію коштів.
Категория Сельское хозяйство / Оборудование для сельского хозяйства
РегионЖитомирская обл.
Город/населенный пунктЖитомир
Сайт http://novaferma.com/
Телефон показать телефон
Адрес проспект Незалежності, 61
График работы с 8.00 до 18.00
Дата размещения06.07.2019
Количество просмотров28
Выберите действие:
Еще объекты из данной категории
Предыдущие объекты Следующие объекты
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем