Vip объявления
Категория каталога: Прочее

Вікна Perfect

Нажмите на изображение для увиличения
Описание:
TM “PERFECT” вже понад 13 років працює на ринку віконних та дверних конструкцій. Застосовуючи новітні технології, контроль кожної деталі, бездоганний стиль ми змогли досягти високої якості пропонованих товарів і послуг, головне – завоювали довіру тисяч споживачів!
Сьогодні фабрика – високопрофесійна команда, де кожен співробітник – фахівець екстра-класу. В компанії працюють відповідальні замірники, досвідчені монтажники, кращі технологи та менеджери в салонах, що допоможуть Вам у виборі надійних та теплих вікон, красивих та міцних дверей та аксесуарів до них.
Наша любов до улюбленої справи, бажання максимально задовольнити потреби клієнтів – ось головний секрет успіху! Пропонуючи якісні вікна, ми 100% впевненні в своїй продукції, тому й надаємо 15 років гарантії на конструкцію, без додаткових питань та умовностей! Ми постійно розвиваємо мережу салонів по всій Україні, шукаємо нових партнерів та друзів!
На сьогодні відкрито близько 150 салонів по Західній та Центральній Україні! За час роботи виготовлено більш ніж 120 тис. віконних та дверних конструкцій, більш ніж третина з яких нестандартні та виготовлені за індивідуальними проектами. Сьогодні компанія в змозі задовольнити будь-яку вимогу архітекторів, дизайнерів або забудовників, забезпечуючи при цьому бездоганну якість. Тисячі позитивних відгуків від клієнтів, листи-підтримки від наших партнерів та постачальників, грамоти і дипломи як підтвердження високої якості продукції – це найкраща оцінка нашої праці!
Категория Прочее
РегионЛьвовская обл.
Город/населенный пунктСтрый
Сайт https://perfect-okna.com.ua/
Телефон показать телефон
Адрес вул. Успенська, буд. 44
График работы 09:00 — 17:00
Дата размещения20.11.2019
Количество просмотров10
Выберите действие:
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Категории
Авторизация
Рекомендуем