Vip объявления
Категория каталога: Услуги / Кадровые агентства

Каталог компаний и фирм Украины в категории "Кадровые агенства"

Отоларинголог (ЛОР) Львів - Євген Фляк
Діагностика, лікування, профілактика вуха, горла та носа.
добавлено: 11.04.2021
Львовская обл., Львов
Рекрутинговое агентство GlobalStaff
Мы занимаемся подбором персонала для Вашего бизнеса.
добавлено: 12.03.2021
Киевская обл., Киев
ТОВ "АРБАЙТЕН"
Звернувшись до ARBEIT, ви полегшите процес пошуку роботи в рази, адже ми допоможемо: ✔️ знайти офіційну роботу згідно ваших запитів ✔️ відкрити візу будь-якого типу ✔️ знайти житло ✔️ отримати юридичну підтримку ✔️ обрати найкращий варіант транспорту Усе це в найкоротші терміни!
добавлено: 25.02.2021
Киевская обл., Киев
Bee.Ua
Сайт для поиска вакансий и резюме Bee.Ua с простыми и понятными рубрикаторами и проверкой компаний.
добавлено: 12.02.2021
Киевская обл., Киев
7-stars.agency Агенство по трудоустройству за границей
Мы расскажем о процессе трудоустройства за границей, проконсультируем в выборе работы, ответим максимально быстро на все возникшие вопросы!
добавлено: 29.07.2020
Киевская обл., Киев
IT Рекрутинговое агентство The Gravity Agency
The Gravity Agency – это IT рекрутинговое агентство. Для соискателей: Мы объединили профессионалов по поиску и подбору IT специалистов с опытом работы от 1 до 8 лет. Наши клиенты – международные IT компании и проекты. От молодых стартапов до масштабных бизнесов с более чем 10-летним опытом работы на зарубежных рынках. Гео проектов: Северная Америка, Западная Европа, Австралия, Азия. Для партнёров: Мы специализируемся на поиске и подборе IT специалистов различного уровня по Украине во всех вертикалях IT индустрии. Используем различные техники и методики рекрутмента. Условия сотрудничества и оказания услуг обсуждаем индивидуально с каждым потенциальным клиентом. Мы стремимся соответствовать специфике IT рынка: быть гибкими и развиваться динамично. The GravITy Agency – сила притяжения твоей карьеры!
добавлено: 31.01.2020
Киевская обл., Киев
Smart Work Ukraine
Оформлення робочої візи та офіційна робота за кордоном. Група компаній Smart Work є міжнародною групою компаній, яка динамічно розвивається та має більш ніж амбіційні наміри щодо працевлаштування працівників в країнах Європи. Група компаній Smart Work спеціалізується на офіційному працевлаштуванні робітників різних спеціальностей у Польщу та Чехію. Група Smart Work складається з декількох компаній, розташованих в 6 європейських країнах: Польщі, Україні, Грузії, Молдові, Чехії та Німеччині. Всі наші компанії мають ліцензії агентств по працевлаштуванню. Велика мережа офісів і партнерів по рекрутингу дозволяє дуже швидко закривати потреби виробництва в працівниках різноманітних професій. Smart Work спрямована на задоволення очікувань навіть найвимогливіших клієнтів. Ми працюємо відповідно до найвищих етичних норм і стандартів ведення бізнесу. Засновник групи Smart Work пан Mariusz Hoszlowski є Головою Правління Польсько-Чеської торгово-промислової палати, а також входить до
добавлено: 16.05.2018
Сумская обл., Ромны
Категории
Авторизация
Рекомендуем